Презентація книги С.Бондаренка

У Куньєвському НВК пройшла презентація книги Станіслава Бондаренка  "Ізюмщина: краєзнавчий нарис від давнини до сучасності".

  

Екскурсія до бібліотеки

  29 листопада діти дошкільного підрозділу Куньєвського  НВК відвідали бібліотеку, де  ознайомилися з казками народів світу та українськими народними казками. Діти із задоволенням слухали розповідь «Казки залюбки читаєм, вони добра навчають». Обговорювали вже відомі, які читали батьки вдома, і нові казки. Всі були задоволені.

 

Сухомлинський – дітям

У шкільній бібліотеці – літературне читання за казками В.Сухомлинського, яке провели: Руденко Н.В. спільно з бібліотекарем Куньєвської сільської ради Євпатовою Т.Т.

Роковини Чорнобильської трагедії

 Шкільним бібліотекарем Руденко В.Ю. була організована книжкова виставка до 32 роковин Чорнобильської трагедії.

Тиждень дитячого читання у Куньєвському НВК

  Презентація книг наших земляків

Наприкінці березня до Куньєвського НВК надійшла нова література: збірки «Земля лелеча» ізюмської поетеси Т. Гребенюк та «Землепоклонники» О.Садкової. На  презентацію книг до бібліотеки завітали учні старших класів, яких зацікавили збірки, написані нашими земляками.

Виставка літератури «Книги-ювіляри 2018 року»

З 19 по 23 березня у Куньєвському НВК проходив Всеукраїнський тиждень дитячого читання. Цю подію відкривала виставка літератури «Книги-ювіляри 2018 року». ЇЇ яскраве оформлення зацікавило дітей завітати до бібліотеки. Старші учні вже стикалися з деякими творами представлених авторів на уроках української та зарубіжної літератури, тому вони мали певні уявлення про вік цих книг. А от найменші учні школи не приховували свого здивування, коли побачили скільки виповнилося років тій чи іншій книзі з дня її опублікування.

Бібліотечний урок «Поетичний зорепад» до Всесвітнього Дня поезії

20 березня учні 10 класу взяли участь у бібліотечному уроці «Поетичний зорепад», який був присвячений Дню поезії. Вони мали змогу розглянути літературні збірки українських поетів та поетес, залучитися до читання та декламування віршів Лесі Українки, Тараса Шевченка, Івана Франка та інших. Учні занурились у дивовижний поетичний світ Ліни Костенко, чиї вірші розбирають на цитати, а влучні вислови стають крилатими.

Гра-вікторина «В гостях у казки»

Великий педагог та письменник В.О. Сухомлинський висловлювався про казку так: « Завдяки казці дитина пізнає світ не лише розумом, а й серцем». Прислухаючись до його думки бібліотекарем школи 21 березня було проведено  гру-вікторину «В гостях у казки» для учнів 2 та 4 класів. Діти відгадували загадки та ребуси, намагалися за описом впізнати казкових героїв, а також лише за допомогою жестів показати назву того чи іншого казкового твору.

Бібліомікс за творами Г.Х. Андерсена.

22 березня в рамках Всеукраїнського тижня дитячого читання у 6 класі відбувся бібліомікс за творами Г.Х. Андерсена. Під час заняття діти пригадали, які твори цього автора вони читали раніше. Кожен з них визначився з найбільш цікавою для себе казкою та написав її на сердечках, які символізують любов до чарівного світу казок Г.Х. Андерсена.

Майстер-клас з виготовлення паперової троянди за твором Антуана де Сент-Екзюпері «Маленький принц».

23 березня бібліотекар Руденко В.Ю. завітала до учнів 2 класу. Дітям було запропоновано власноруч виготовити паперову троянду, як у головного героя твору Антуана де Сент-Екзюпері – Маленького Принца. Перед роботою бібліотекар розповіла учням про головного героя даного твору, а також про те, чим була цінна для нього троянда. Маленькі читачі із задоволенням та не аби якою цікавістю прийнялися до виготовлення квітки. Кожен намагався зробити найкрасивішу троянду – і це у них вийшло.

Тематична виставка до 75 річчя визволення Ізюмщини у Другій світовій війні

5 лютого - визначна дата в історії Ізюмського району, так як 75 років тому місто Ізюм було визволено від нациських загарбників, які окупували наші землі під час Другої світової війни. З метою розширення знань щодо історії рідного краю та виховання в учнів патріотичних почуттів, в бібліотеці Куньєвьського НВК було створено тематичну виставку під назвою "75 річниця визволення Ізюмщини у Другій світовій війні". На сторінках книжок учні ознайомилися з цікавими фактами про події, які відбувалися під час Другої світової війни, як у селах району, так і в нашому рідному селі Куньє. А також діти дізналися про нашу односельчанку Макогон Ганну Гаврилівну, яка під час Другої світової війни була кухарем в автоматній роті, з якою пройшла Молдавію, Румунію, Чехословаччину, Болгарію, Угорщину, Югославію. За участь у війні вона була нагороджена 11 медалями та орденом Вітчизняної війни І ступеня. По закінченню війни їй був лише 21 рік.

Тематична виставка пам'яті В'ячеслава Чорновола

25 січня 2018 року в рамках заходів до 80-річчя від дня народження В'ячеслава Чорновола у шкільній бібліотеці бібліотекарем Руденко В.Ю. було організовано тематичну виставку за темою «Жив і боровся для України і за Україну», в якій висвітлювалося життя й діяльність В'ячеслава Чорновола.

Книжкова виставка до Дня Соборності України "Україна - соборна держава!"

22 січня 1919 року увійшло до національного календаря, як велике державне свято - День Соборності України. Саме тоді, на площі перед Київською Софією, відбулась подія про яку мріяли покоління українських патріотів; на волелюбному зібранні було урочисто проголошено злуку УНР і ЗУНР. З метою формування національної свідомості школярів, виховання у них почуття патріотизму та з нагоди відзначення Дня Соборності України бібліотекарем школи було створено книжкову виставку "Україна - соборна держава!".

Виставка книжок "Чарівна зима"

Вже зовсім трішки часу залишилося до Нового Року. Всі дітлахи з нетерпінням чекають солодких подарунків та, звісно, настання зимових канікул. Бібліотекарем Куньєвського НВК було сформовано книжкову виставку під назвою "Чарівна зима" для учнів 1-6 класів. В підібраних книжках розкрита тема зимових свят України, а також улюблені казки, вірші та оповідання про новорічні та різдвяті свята.